Klubík Lištičky


Lištičky 


Maminky a robata!
Zvu Vás do lištičkování v roce 2023

Maminky a robata, Lištičky jsou opět tu. Během lekce se seznámíme a společně budeme objevovat svět. Součástí jsou básničky, tanečky, muzikohrátky, hrátky s rytmem, rozvoj jemné a hrubé motoriky, venkovní hry, tvoření či vyrábění. Dítě se potkává se svými vrstevníky, rozvíjí komunikaci, zvyká si pomalu se zapojovat do kolektivu. Tohle vše můžete zažívat společně se svým dítětem. Vhodné pro děti cca od 1,5 roku do 3-4 let. Lištičky jsou vhodnou aktivitou před nástupem do školky.


Budou vypisovány kurzy, platba předem na účet. Možnost jedné absence, která je řádně omluvená, tzn. napsat mi sms ( mobil 731 923 025 ) alespoň dvě hodiny před začátkem lekce. Pak vzniká nárok na náhradní termín. Více absence je možné, peníze se ale nevrací, další náhradní termíny nebudou.

Pro zahájení kurzu je minimální počet přihlášení 6 dětí. V případě nemoci a řádně omluvené absence vzniká nárok na  náhradní termín, v předem určené datumu.

Lištičky probíhají ve čtvrtek, v čase 9:30-11:00. Setkáváme se v zámeckém parku, pod ořechem, poblíž fontán. Při deštivém počasí či silném větru se potkáme v podloubí zámku. Nejbojte, určitě se tam najdeme. Nutno přijít 5 minut předem.


První Kurz bude probíhat ve dnech:

12.1. + 26.1. + 9.2. + 23.2. + 9.3. Cena kurzovného je 400 Kč. Kurzovné je nutno uhradit do 10.1.2023

na účet č. 2501428741/2010

do poznámky napište Lištičky a jméno dítěte.


Náhradní termín bude 23.3.2023. Přihlašování na náhradní termín bude spuštěn během března a bude k dispozici tomu, kdo se řádně omluví (kontakt na mě 731 923 025) V případě volných míst se můžou nahlásit i jiní zájemci (ať už jste v kurzu byli, či chcete jen na zkoušku).


Přihlášení je možné na stránkách Pampelišky zde https://rezervace.pampeliska-skolka.cz/71/listicky/

Soukromá FB skupina, zde Vám přístup schválím, až budete aktuálně Lištičky navštěvovat https://www.facebook.com/…466

Veřejná FB stránka https://www.facebook.com/…016

S sebou teplé oblečení, raději ve vrstvách, náhradní rukavičky, teplý čaj, kousek podložky na sednutí (karimatka, nebo peřinka..), kdo chce, může si vzít malou svačinku. Na tvoření je vhodné starší tričko.

První část je pohybová, budeme venku. Na druhou část se přemístíme do lesní školky Pampelišky, tam můžete posvačit, připravené budou aktivity pro jemnou motoriku a tvoření. Záčátek i konec Lištiček oznámí zvoneček.

Prosím buďte ohleduplní k ostatním, chováme se k sobě slušně, láskyplně, jsme respektující k sobě i k přírodě, nasloucháme si, učíme se od sebe navzájem, předáváme si zkušenosti.  Za dítě zodpovídá rodič.

Pokuď máte otázky, tak mě kontaktujte.
Těším se na společně strávený čas
Helena