Klubík Lištičky


Lištičky 


Maminky a robata!
Zveme Vás do lištičkování v roce 2023

Maminky a robata, Lištičky jsou opět tu. Během lekce se seznámíme a společně budeme objevovat svět. Součástí jsou básničky, tanečky, muzikohrátky, hrátky s rytmem, rozvoj jemné a hrubé motoriky, venkovní hry, tvoření či vyrábění. Dítě se potkává se svými vrstevníky, rozvíjí komunikaci, zvyká si pomalu se zapojovat do kolektivu. Tohle vše můžete zažívat společně se svým dítětem. Vhodné pro děti cca od 1,5 roku do 3let. Lištičky jsou vhodnou aktivitou před nástupem do školky.


Podporují nás


Přihlášení je možné na stránkách Pampelišky zde https://rezervace.pampeliska-skolka.cz/71/listicky/

Soukromá FB skupina, zde Vám přístup schválím, až budete aktuálně Lištičky navštěvovat https://www.facebook.com/…466

Veřejná FB stránka https://www.facebook.com/…016

S sebou teplé oblečení, raději ve vrstvách, náhradní rukavičky, teplý čaj, kousek podložky na sednutí (karimatka, nebo peřinka..), kdo chce, může si vzít malou svačinku. Na tvoření je vhodné starší tričko.

První část je pohybová, budeme venku. Na druhou část se přemístíme do lesní školky Pampelišky, tam můžete posvačit, připravené budou aktivity pro jemnou motoriku a tvoření. Záčátek i konec Lištiček oznámí zvoneček.

Prosím buďte ohleduplní k ostatním, chováme se k sobě slušně, láskyplně, jsme respektující k sobě i k přírodě, nasloucháme si, učíme se od sebe navzájem, předáváme si zkušenosti.  Za dítě zodpovídá rodič.

Pokuď máte otázky, tak zavolejte
731 923 025
Těšíme se na společně strávený čas