Tvořivé maminky

TVOŘIVÁ DÍLNA PRO MAMINKY S HLÍDÁNÍM DĚTÍ 

Tvořivá dílna proběhne 21. září 2022 od 9.30 hodin ve Skautské klubovně (sídliště Nádražní 1664, Slavkov u Brna, PSČ 68401). Délka dílen bude 2-2,5 hodiny. 

 

Na místě bude zajištěno hlídání dětí od 1 roku do 3 let v připravené místnosti profesionální tetou. Dítě musí být dostatečně samostatné, aby zvládlo hlídání tetou bez přítomnosti maminky po celou dobu dílen, aby maminka měla prostor na tvoření. Pro děti bude zajištěno drobné občerstvení.

 

Máte doma malé miminko a nejste si jistá, jestli můžete dorazit? Neváhejte nám napsat a my vám poskytneme další informace, aby byla spokojenost na všech stranách.

 

V ceně kurzovného je režný povlak 43×43 cm (bez náplně), barvy na textil, kontury a předlohy motivů k použití či inspiraci, dále budou k dispozici pomůcky pro malování.

Tvořením vás provede grafička a tvořivá maminka Barbora Parimuchová.


Kurzovné ve výši 650 Kč, prosím, odešlete nejpozději 1 týden před datem konání dílny (tedy 14. září 2022). Částku, prosím, pošlete na bankovní účet Pampelišky 2501428741/2010, pod VS:3, do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte celé své jméno+ jméno dítěte + tvořivá dílna. Platbu můžete uskutečnit i pomocí QR kódu níže. 


odkaz na přihlášení:

PŘIHLÁŠENÍ DO TVOŘIVÝCH MAMINEK

K přihlášení do Tvořivých maminek si vytvořte si účet, přidejte své dítě, poté se na Tvořivé maminky můžete přihlásit.

Přihlášení proveďte, prosím, spolu s platbou, abychom věděli, že s vámi a případně s vašimi dětmi počítat. Zároveň se přes rezervační systém můžete včas odhlásit, když vám přijde do cesty nečekaná situace.

Pokud k platbě v daném termínu nedojde, rezervace bude zrušena. Rezervace po zaplacení může být vámi zrušena nejpozději týden před konáním dílny (tj. 14. září 2022) a celá částka vám bude vrácena, jinak dochází k jejímu propadnutí.


Na dílny doražte, prosím, s menším předstihem, tzn.v 9.20, kvůli předání dětí tetě a s oděvem, u kterého vám nebude vadit, když se ušpiní barvou.

 

V případě jakýchkoliv otázek ohledně hlídání či tvoření se neváhejte na nás obrátit na emailu tvorivemaminky@pari.cz

 

Těšíme se na společné tvoření.