Tvořivé maminky

TVOŘIVÁ DÍLNA PRO MAMINKY S HLÍDÁNÍM DĚTÍ 

Milé maminky,

těší nás, že se spolu uvidíme na Tvořivých maminkách 🙂


Tvořivá dílna proběhne v pondělí 19. prosince 2022 od 9.30 hodin ve Skautské klubovně (sídliště Nádražní 1664, Slavkov u Brna, PSČ 68401) Délka dílen bude 2-2,5 hodiny. 


Na místě bude zajištěno hlídání dětí od 1 roku do 3 let v připravené místnosti profesionální chůvou. Dítě musí být dostatečně samostatné, aby zvládlo hlídání chůvou bez přítomnosti maminky po celou dobu dílen, aby maminka měla prostor na tvoření. Pro děti bude zajištěno drobné občerstvení.

 

  • Máte doma malé miminko a nejste si jistá, jestli můžete dorazit? Neváhejte nám napsat a my vám poskytneme další informace, aby byla spokojenost na všech stranách. Dílny se dají zvládnout i s půlročním miminkem, ruce na pochování a veliká žíněnka s dekou jsou k dispozici.


V ceně kurzovného jsou upečené díly chaloupky, materiál a pomůcky na ozdobení a kartonový tác na odnos. Chaloupka po kompletaci bude mít cca 24x20x21 cm (vxšxh).

Celým tvořením vás provede grafička a tvořivá maminka Barbora Parimuchová.


Kurzovné ve výši 600 Kč, prosím, odešlete nejpozději 5 dní před datem konání dílny (tedy 14. prosince 2022). Částku, prosím, pošlete na bankovní účet Pampelišky 2501428741/2010, pod VS:2, do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte celé své jméno+ jméno dítěte + tvořivá dílna. Platbu můžete uskutečnit i pomocí QR kódu níže. 


odkaz na přihlášení:

PŘIHLÁŠENÍ DO TVOŘIVÝCH MAMINEK

K přihlášení do Tvořivých maminek si vytvořte si účet, přidejte své dítě, poté se na Tvořivé maminky můžete přihlásit.

Přihlášení proveďte, prosím, spolu s platbou, abychom věděli, že s vámi a případně s vašimi dětmi počítat. Zároveň se přes rezervační systém můžete včas odhlásit, když vám přijde do cesty nečekaná situace.

Pokud k platbě v daném termínu nedojde, rezervace bude zrušena. Rezervace po zaplacení může být vámi zrušena nejpozději 5 dní před konáním dílny (tj. 14. prosince 2022) a celá částka vám bude vrácena, jinak dochází k jejímu propadnutí.


Na dílny doražte, prosím, s menším předstihem, tzn.v 9.20, kvůli předání dětí chůvě, ale nikoliv dříve, a v pohodlném oblečení, ve kterém se vám bude dobře tvořit. Dětem, prosím, přineste přezůvky.


V případě jakýchkoliv otázek ohledně hlídání či tvoření se neváhejte na nás obrátit na emailu tvorivemaminky@pari.cz

 

Těšíme se na společné tvoření.